NV200

NV200

Popis

Je čas zapomenout na staré a objevit nové. NV200 inovuje celý koncept kompaktních užitkových Combi. Díky kompaktnímu vnějšímu vzhledu a překvapivě prostornému interiéru nabízí NV200 Combi celých sedm sedadel a více praktického prostoru pro vaše podnikání i volný čas. NV200 Combi nabízí až tři řady sedadel, z toho dvě sklopné. Tak umožňuje vytvořit impozantně velký a přizpůsobivý nákladový prostor. Vysoká jízdní poloha, jízdní dynamika a úzký poloměr otáčení usnadňují manévrování i na rušných ulicích. A protože vůz NV200 je také stylový, pohodlný a dobře vybavený, je jeho řízení a práce s ním skutečnou zábavou. Prohlédněte si jej a užijte si jeho řízení.

Inteligentní design znamená, že se do vnějších rozměrů NV200 vejde pozoruhodný nákladový prostor. S celkovou délkou 4,40 m a celkovou šířkou 1,69 m vás NV200 překvapí svou kompaktností, což usnadní manévrování a parkování i v tom nejnáročnějším městském prostředí.

VYNIKAJÍCÍ VŠESTRANNOST

Podívejte se na výrazný design karosérie NV200 Combi a najdete výjimečnou všestrannost, která vám pomůže ve všech vašich aktivitách. Nabízí velmi flexibilní prostor s téměř neomezenými možnostmi. Pohodlně pojme až sedm lidí. Nebo pět ve dvou řadách sedadel, kdy stále ještě zbývá 2,3 m3 zavazadlového prostoru. NV200 je ideálním vozem pro pracovní dny i víkend.

ELEGANTNÍ A POHODLNÉ

NV200 má 13 různých úložných prostor. Odkládací plocha na středovém panelu a příruční schránka na palubní desce jsou ideální pro dokumenty a kancelářské potřeby. Mezi sedadly a před spolujezdcem (pokud zde není nainstalován airbag spolujezdce) jsou odkládací místa. Držáky na vaše nápoje v lahvích a plechovkách mezi sedadly a na palubní desce jsou snadno přístupné. Velké odkládací přihrádky ve dveřním panelu pojmou silniční mapu formátu A4. NV200 zatajil některé úložné prostory, jako například šuplík pod sedadlem řidiče, tajné oddělení v příruční schránce na palubní desce a další ve středové konzole.

CHYTRÝ VARIABILNÍ PROSTOR

Obrovský zavazadlový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby maximalizoval vnitřní rozměry a usnadnil vaši každodenní práci. Vnitřní délka dosahuje 2,04 m a podběhy kol jsou od sebe vzdáleny 1,22 m, takže se zde snadno vejdou dvě europalety. Podlaha nákladového prostoru je pouze 524 mm nad zemí a tak je nakládání do NV200 rychlejší a jednodušší. Standardní úchytky na podlaze vám pomohou zabezpečit, aby náklad byl bezpečně dopraven. NV200 lze přizpůsobit, aby vyhověl vašim potřebám tím, že má jedny nebo dvoje posuvné boční dveře.

Cena od 272 727,-
bez DPH
Max. výkon od kW Max. rychlost od 158 km/h
Palivo Benzín Spotřeba od 5.2 l/100km
Objem motoru od 1461 ccm Zrychlení 0-100 km/h od 11.5 s

Aktuální nabídka vozů

Aktuální nabídku připravujeme. Kontaktujte nás pro více informací.