Nový Pulsar

Nový Pulsar
Nový PulsarNový PulsarNový PulsarNový PulsarNový Pulsar

Popis

Dynamický design exteriéru

Moderní atletické křivky. Dokonalý postoj na cestách.

Chcete vůz, který zapadne do vašeho životního rytmu? Právě jste ho našli. Zcela nový Nissan Pulsar s oslnivě dynamickým designem je pro vás jako stvořený. Elegantní linie a uhlazené křivky mu propůjčují atletický vzhled, který vás připraví na den plný sebevědomí a asertivity.

Vzrušující designové prvky. Dokonale vyladěný vzhled.

U zcela nového Nissanu Pulsar je příjemně elegantní každý detail. Integrální součástí designu jsou nápadné mlhovky a chromovaná okénka. Jedinečný zadní spoiler s rastrováním do V doplněný o typická LED světla vytváří agresivně sportovní vzhled. Stačí přidat ta správná litá kola a otočí se opravdu každý.

ELEGANTNÍ A PROSTORNÝ INTERIÉR

Výjimečný prostor. Nevzdávejte se svého pohodlí.

Zcela nový vůz Nissan Pulsar nebyl navržen pouze pro vás, ale také pro vaše spolucestující! Jako jeden z nejprostornějších vozů ve své kategorii uspokojí opravdu všechny. Díky největšímu rozvoru celé třídy mají cestující na zadních sedadlech dost místa pro nohy, aniž by se jakkoli zmenšil úložný prostor. Otevřený a vzdušný interiér nabízí také dokonalou viditelnost. Nadechněte se, protáhněte se a odpočívejte – místa máte dost.

Dokonale rozvržený vnitřní prostor. Dopřejte svému vozu perfektní výbavu.

Nový Nissan Pulsar není jen prostorný. Nabízí také vybavení, které jej činí ještě elegantnějším. Užívejte si vysoce pohodlných sedadel s opěradly pro ruce, která jsou nejširší ve své třídě. Příjemné, odolné a vysoce kvalitní materiály s chromováním dodávají kabině elegantní pohodlí a moderní styl. Zasloužíte si přece obojí.

Cena od 339 900,-
bez DPH
Max. výkon od kW Max. rychlost od km/h
Palivo Benzín / Nafta Spotřeba od l/100km
Objem motoru od ccm Zrychlení 0-100 km/h od s