Juke Nismo RS

Juke Nismo RS
Juke Nismo RSJuke Nismo RSJuke Nismo RSJuke Nismo RSJuke Nismo RSJuke Nismo RSJuke Nismo RSJuke Nismo RSJuke Nismo RSJuke Nismo RSJuke Nismo RS

Popis

ZE ZÁVODNÍHO OKRUHU NA SILNICI

Zcela nový Juke Nismo RS představuje dokonalý crossover společnosti Nissan. Konstrukce té nejvyšší kvality, testovaná v aerodynamickém tunelu a inspirovaná závodní jízdou, zajišťuje, že výkon je opravdovou doménou tohoto vozu. A je to na něm i vidět. Ať už se jedná o sportovní design, motor s přímým turbo vstřikováním (DIG-T) o obsahu 1,6 litru nebo působivé zlepšení aerodynamického přítlaku o 37 %, nezapomnělo se zkrátka na nic.

DESIGN ŘÍKÁ VŠE

Usedněte do vozu Juke Nismo RS a vyzkoušejte design nové úrovně inspirovaný dlouholetým odkazem této závodní série. Nepřekonatelný výkon na silnici doplňuje dokonalé pohodlí i styl. Se sportovními sedačkami RECARO, volantem s Alcantarou a kůží a červeným provedením tachometru Nismo se budete cítit jako na závodním okruhu, ať už budete kdekoli.

DOKONALÁ PŘILNAVOST A REAKCE

Vozy Nissan Juke Nismo RS přichází s dlouhým seznamem nejmodernějších technologií a designových prvků, které činí každou jízdu něčím výjimečným. S pomocí vylepšeného podvozku, elektrického posilovače řízení, zesílené karoserie, zvýšené torzní tuhosti a vylepšených brzd ovládnete svou jízdu lépe, než kdy předtím. Napomáhají tomu i 10paprsková 18" x 7" litá kola. Pokud říkáme, že jde o dokonalý crossover, myslíme to opravdu vážně.

Cena od 597 000,-
bez DPH
Max. výkon od 160 kW Max. rychlost od 220 km/h
Palivo Benzín Spotřeba od l/100km
Objem motoru od 1618 ccm Zrychlení 0-100 km/h od 7 s

Aktuální nabídka vozů

Aktuální nabídku připravujeme. Kontaktujte nás pro více informací.