Juke

Juke
JukeJukeJukeJukeJukeJukeJuke

Popis

Sportovní a atletický vzhled

Dynamické linie, barvy plné energie

Nenechte se ničím brzdit. Nový NISSAN Juke s vyšším výkonem a odvážnějším vzhledem crossoveru nabízí vysokou světlou výšku, vysokou linii pasu a velké podběhy kol. Jeho mimořádně zaoblené čelní sklo a skryté kliky zadních dveří nejen povznášejí design na vyšší úroveň, ale zlepšují rovněž aerodynamiku vozu. Užijte si jeho robustní a neohrožený vzhled a vyberte si některou ze dvou nových intenzivních barev (sluneční žlutá a inkoustově modrá). Rozhodně nezůstanete bez povšimnutí.

Exkluzivní rysy designu

Charakteristické detaily zajišťují skutečně unikátní design

Aby byl váš nový NISSAN Juke ještě originálnější, doplnila společnost NISSAN v rámci faceliftu některé nové prvky: nově navrženou přední mřížku a nový přední a zadní nárazník. Doplnili jsme rovněž směrová světla na vnějších zrcátkách a 18palcová kola z lehkých slitin.

Prostorný od zadní části až po střechu

Prosklená střecha OpenAir a větší zavazadlový prostor

Nový NISSAN Juke nezná hranice. Prosklená střecha OpenAir vám nabízí bezkonkurenční zážitek z jízdy: větší otevření, než nabízejí běžná střešní okna, zajišťuje více světla a ochranu při současném pocitu, že jste venku. A protože člověk potřebuje vždy nějaké místo navíc, zvětšili jsme rozměr zavazadlového prostoru o 40 %. Vychutnejte si prostor na každé úrovni a sledujte, co se děje venku, jako nikdy předtím.

Posviťte si na silnici

Dokonalý styl a viditelnost s novými technologiemi osvětlení

Jaká jiná kombinace technologií než Xenon a LED vám nabídne na silnici optimální osvětlení? Na nová přední horní a zadní světla byly nainstalovány atraktivní led lampy pro lepší viditelnost ve dne. Přední světlomety však používají xenon pro maximální účinnost a okamžitou světelnou intenzitu. Nový NISSAN Juke nabízí futuristický vzhled crossoveru a inovativní technologie, abyste viděli a byli vidět.

Přidejte pár speciálních funkcí

Přizpůsobení vašim potřebám pro ještě lepší jízdu

Označte si svůj NISSAN Juke vlastním razítkem! Nabízíme vám možnost personalizace, díky níž si můžete zvolit barvu různých prvků svého crossoveru, jako jsou například kryty vnějších zrcátek nebo povrchová úprava nárazníků. Přidat si můžete rovněž svá oblíbená litá kola. Totéž platí pro vnitřní prostor: interiér si můžete přizpůsobit díky čtyřem různým barvám na výběr (bílá, červená, žlutá nebo černá). Ať jsou vaše preference jakékoli, společnost NISSAN má vše, aby pro vás připravila váš vysněný NISSAN Juke.

Maximální síla motoru

Vysoký výkon a efektivita? Již nemusíte dál hledat.

Ve společnosti NISSAN jsme zajistili, že najdete ten pravý motor pro svůj styl jízdy. Můžete si vybrat dieselový motor 1,5 dCi s výkonem 110 koní nebo nový motor 1,2 l turbo, který využívá technologii stop & start, nabízí 6stupňovou převodovku, 115 koní a 190 Nm točivého momentu. K dispozici je také 1,6 l DIG–T s výkonem 190 koní, který má nižší konečný točivý moment pod 2 000 ot/min a v manuální verzi nabízí technologii start & stop. Najali jsme ty nejlepší techniky, aby zkonstruovali nový turbo motor, který vám zajistí ještě příjemnější a úspornější jízdu.

Rychlejší reakce na silnici

Důvěra a bezpečnost pro maximální zážitek z jízdy

Nový NISSAN Juke vám nabízí dokonalé ovládání díky systémům distribuce točivého momentu (Torque Vectoring Systems): přizpůsobuje rozdělení točivého momentu mezi přední a zadní nápravu pro maximální bezpečnost a lepší ovládání při zatáčení. A díky kombinaci se systémem pohonu všech čtyř kol 4x4 můžete obavy z překážek na cestě pustit z hlavy a užívat si řízení svého nového crossoveru v maximálním pohodlí.

Intuitivní displej

Díky technologii NissanConnect zůstanete i na cestách v neustálém kontaktu

Intuitivnější, s lepším připojením – nový NISSAN Juke přichází s dosud největším displejem NissanConnect. Díky jeho 5,8palcové dotykové obrazovce můžete snadno procházet jednotlivé nabídky a při připojení svého mobilního telefonu přes Bluetooth nebo USB můžete téměř okamžitě přepínat mezi telefonem, hudbou a informacemi o jízdě. Pomocí funkce GOOGLE™ SEND TO CAR si můžete vyhledávat své cíle a zaslat si je z domova přímo do palubního počítače; máte přístup k předpovědi počasí, cenám pohonných hmot, informacím o odletech nebo bodech zájmu (POI) v mapách Google™. To vše vám zajistí bezproblémovou navigaci.

Snadné ovládání

Asistence připravená řidiči na míru

Pomocí dynamického systému řízení budete mít svou jízdu vždy pod kontrolou – díky jednomu dvouvrstvému rozhraní s jednoduchým používáním. Na obrazovce si můžete vybrat jeden z jízdních režimů – Normal, Sport nebo Eco, zobrazit v reálném čase informace o jízdě, jako je například úroveň točivého momentu nebo ve svém vysoce výkonném crossoveru nastavit teplotu.

Technologie, která zajistí vaše bezpečí

Ochrana a klid na duši

Technologie SafetyShield vám umožňuje vidět a předvídat překážky všude kolem sebe. Díky systémům varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (Line Departure Warning), hlídání „mrtvého úhlu“ (Blind Spot Warning) a detekce pohybujících se objektů (Moving Object Detection) vás blikající světlo a zvuk upozorní v případě, že se vám cokoli dostane do cesty. Auto, které nevidíte? Zvíře přebíhající přes silnici? Díky vylepšením, s nimiž nový NISSAN Juke přichází, vám technologie doslova kryje záda.

Cena od 299 000,-
s DPH
Max. výkon od 69 kW Max. rychlost od 168 km/h
Palivo Benzín Spotřeba od 5 l/100km
Objem motoru od 1598 ccm Zrychlení 0-100 km/h od 12 s